UKE o konsultacjach ITU Infrastruktura, Internet, Inwestycje

22495-internet_globe-1

Międzynarodowy Związek Telekomunikacyjny (ITU) prowadzi konsultacje publiczne dotyczące punktów wymiany ruchu internetowego (Internet eXchange Point – IXP). Wynik konsultacji będzie przedstawiony grupie roboczej Rady ITU ds. zagadnień polityki międzynarodowej związanej z Internetem (CWG-Internet) – informuje UKE.

Celem konsultacji jest zebranie poglądów, opinii i pomysłów na to, jak tworzone punkty wymiany ruchu internetowego mogą poprawić łączność, jakość świadczonych usług oraz zwiększyć stabilność i odporność sieci, wspierając jednocześnie konkurencyjność i zmniejszając koszty połączeń międzyoperatorskich.

Wszyscy zainteresowanych UKE zachęca do dzielenia się swoimi doświadczeniami i przekazywanie własnych poglądów na temat najlepszych rozwiązań w zakresie projektowania, instalacji i eksploatacji punktów wymiany ruchu internetowego.

Stanowiska można przekazywać do ITU drogą elektroniczną za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej http://www.itu.int/en/council/cwg-internet/Pages/consultation-june2015.aspxKonsultacje są otwarte do 28 sierpnia 2015 r.

Źródło: UKE
Zdjęcie: todaypin.net

UKE o konsultacjach ITU
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności