Twój Internet na targach CEBIT w Niemczech! Fotorelacje, Wydarzenia

CeBIT_logo

Przedstawiciele magazynu „Twój Internet Professional” w dniach 12-14 marca współuczestniczyli w targach CEBIT w Hanowerze z ramienia klastra e-Południe.

CEBIT to marka wszystkim nam znana :)

Podczas targów w Hanowerze można było odwiedzać wystawców z całego świata, uczestniczyć w wielu interesujących konferencjach.

Różnorodność tematów prezentowanych na targach w Hanowerze dała nam możliwość do nawiązania wielu ciekawych kontaktów biznesowych i poszerzenia naszej wiedzy o najnowsze trendy technologii telekomunikacyjnych i nie tylko.

Naszym głównym celem była jednak HALA 13 – z zakresu Information and Communication Technologies, w której prezentowały się firmy z branży ICT. Znaczące było dla nas zaprezentowanie polskiego środowisko lokalnych operatorów ISP na tle światowych wystawców.

Dziękujemy Stowarzyszeniu e-Południe za zorganizowanie wspólnego wyjazdu oraz ciekawe spędzenie czas podczas CEBIT. Celem wyjazdu była między innymi także integracja firm uczestniczących w Klastrze technologicznym.

Zobacz Galerię zdjęć z Targów CEBIT w Hanowerze!

Twój Internet na targach CEBIT w Niemczech!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności