Trwa spotkanie Małych i Średnich Operatorów Telekomunikacyjnych – MiŚOT Meeting! Aktualności

20645472_456287871405820_1086370489231714169_o

 

Od wtorku 24-10-2017 trwa spotkanie Małych i Średnich Operatorów Telekomunikacyjnych – MiŚOT Meeting. Podczas dwóch dni konferencji omawiane są sprawy bliskie lokalnym ISP, a jej uczestnikami są  w przeważającej większości przedstawiciele Małych i Średnich Przedsiębiorstw będących Operatorami Telekomunikacyjnymi zebrani wokół takim inicjatyw jak Stowarzyszenie e-Południe, węzeł wymiany ruchu EPIX, Ogólnopolska Grupa Internetowa inetgroup oraz Krajowa Izba Komunikacji Ethernetowej KIKE.

To jedno z największych tej jesieni spotkań organizowane przez i dla Małych i Średnich Operatorów Telekomunikacyjnych – MiŚOT MEETING (MM) – odbywające się w terminie 2017-10-23/25 w hotelu Novotel w Poznaniu.

Spotkanie ma na celu odegranie swoich ról w środowisku, MM integrację branży, wysłuchanie i omówienie tematów dot. lokalnych ISP, a KK dyskusje panelowe i przestawienie punktu widzenia lokalnych ISP na zewnątrz, w tym organom administracji publicznej. Dzięki synergii obu wydarzeń, zintegrowani przedstawiciele branży ISP będą w stanie sprostać codziennym wyzwaniom znacznie skuteczniej niż pojedynczy operator zmagający się z codzienną rzeczywistością.

Trwa spotkanie Małych i Średnich Operatorów Telekomunikacyjnych – MiŚOT Meeting!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności