Targi Technologii Szerokopasmowych INFOSTRADA 2015 Wydarzenia

12204953_774782009314433_1517479028_n

17-19 listopada 2015 w Targach Lublin S.A. odbędzie się V edycja Targów Technologii Szerokopasmowych INFOSTRADA. Wydarzenie to przede wszystkim możliwość zapoznania się z nowościami wśród produktów i usług w obszarze infrastruktury telekomunikacyjnej oraz budowy i wykonawstwa sieci szerokopasmowych.

Co na targach?
Wśród wystawców INFOSTRADY znajdą się dostawcy i operatorzy telekomunikacyjni, firmy posiadające w swojej ofercie materiały i urządzenia tworzące infrastrukturę komunikacji elektronicznej, jak również oferujące usługi związane z budową oraz wykonawstwem sieci szerokopasmowych. Wartościowym elementem Targów Technologii Szerokopasmowych są również wykłady i konferencje przygotowane przez ekspertów. Tematy poruszane podczas tegorocznej edycji dotyczą m.in.: instalacji teletechnicznych oraz zmian prawnych w obszarze budowy sieci szerokopasmowych, możliwości zastosowań teleinformatyki w obszarze administracji, nauki, finansów oraz biznesu.

Program Operacyjny Polska Cyfrowa 2014-2020
INFOSTRADA 2015 zbiega się z rozpoczęciem realizacji Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020. Zakłada on wykorzystanie możliwości cyfrowych do poprawy jakości życia, m.in. poprzez zapewnienie powszechnego dostępu do szerokopasmowego Internetu, zwiększenie dostępności e-usług publicznych i cyfryzację procesów administracyjnych oraz stałe podnoszenie kompetencji cyfrowych we wszystkich grupach społecznych. Targi INFOSTRADA są doskonałą okazją na zapoznanie się ze szczegółami projektu oraz wymiany wiedzy i doświadczeń w tym obszarze. W związku z realizacją projektu swoją obecność zapowiedziało Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji.

W tym samym czasie odbędą się Lubelskie Targi Energetyczne ENERGETICS będące jednym z wiodących wydarzeń w zakresie energetyki.

Szczegółowe informacje o targach znajdują się na stronie internetowej Infostrada Targi Lublin

Wstęp na targi jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji za pośrednictwem strony internetowej lub w biurze targów w trakcie trwania wydarzenia.

Targi Technologii Szerokopasmowych INFOSTRADA 2015
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności