Takiego zegarka pozazdrości Ci każdy! Nowości, Technologia

A czy Ty już słyszałeś o „inteligentych” zegarkach?

Jak podaje zagraniczne źródło, należąca do Google’a Motorola nie zrobiła jeszcze nic ciekawego w tym roku, jeśli chodzi o smartfony. Być może firma zaimponuje czymś innym – nieoficjalnie mówi się, że Motorola jest zaangażowana w projekt Google smartwatch, czyli inteligentny zegarek.

Jeśli weźmiemy pod uwagę ostatnie miesiące, najwięcej informacji związanych z Motorolą dotyczy telefonów z serii „X Phone”, a i tak nie ma ich za dużo. Najnowszymi telefonami będą modele z serii Motorola X Phone (flagowe smartfony Motoroli). Miałaby to być całkowicie nowa linia urządzeń, które dałoby się w znacznym stopniu personalizować. Do tego stopnia, że przy zamawianiu można by wybrać nie tylko kolor obudowy, ale też pamięć RAM czy pojemność. Telefony X Phone miałyby ponadto pracować pod kontrolą systemu Android Key Lime Pie (Android 5.0.x).

Tymczasem okazuje się, że Motorola pracuje nie tylko nad smartfonami, ale także nad zegarkiem – wynika z ostatnich doniesień. Nie wiadomo co prawda w co dokładnie angażuje się zespół Motoroli, wiemy jedynie, że nadchodzący smartwatch został już pokazany trzykrotnie przy różnych okazjach i zawsze za zamkniętymi drzwiami. Co więcej, smartwatch ma oferować funkcje, które będą „bardzo podobne do tych zGoogle Glass„.

Serwis VR-Zone informuje ponadto, że smartwatch Google’a nie będzie zamiennikiem dla smartfona. To oznacza tylko tyle, że niezależnie od tego, ile „inteligentnych” funkcji zaoferuje zegarek, jego „źródło geniuszu” będzie pochodzić ze smartfona.

Niewykluczone, że więcej na temat nowego gadżetu Google’a dowiemy się na konferencji I/O, która odbędzie się w dniach 15-17 maja.

 

Źródło:http://pclab.pl/news53316.html

Takiego zegarka pozazdrości Ci każdy!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności