Smart mesh od Totolinka Technologie

naglowek-grafika

 

 

Totolink w 2018r zaprezentował bardzo dużo nowych produktów, w tym również nowe rozwiązanie mesh o nazwie Totolink T10.

T10 dostępny jest w zestawie (3szt.) jak i również w wersji standalone – czyli jedna szt., która pełni funkcje typowego Access Pointa.

a

Funkcja roamingu bezprzewodowego jest bardzo ciekawą opcją,  dzięki której możemy przemieszczać się pomiędzy poszczególnymi nodami sieci, utrzymując przez cały czas wydajne połączenie z naszą siecią Wi-Fi.

 b

Totolink T10 został również wyposażony w funkcję formowania wiązki (beamforming), poprzez co router skupia sygnał Wi-Fi w kierunku urządzeń (tablety, smartfony, laptopy itd..) korzystających w danej chwili z sieci bezprzewodowej.

Inżynierowie z Totolinka zadbali o to, aby urządzenie było bardzo funkcjonalne spełniając oczekiwania najbardziej wymagających klientów, dlatego T10 został wyposażony w dwa gigabitowe porty LAN, gigabitowy port WAN oraz  duży wybór trybów pracy, z czego najciekawszy jest tryb „Mesh Mode”.

 c

Dodatkowo na froncie obudowy został umieszczony bardzo wdzięczny przycisk, który umożliwia w szybki i łatwy sposób utworzenie inteligentnej sieci Mesh – wystarczy przez kilka sekund go przytrzymać, aby urządzenia znajdujące się w zasięgu Wi-Fi automatycznie się połączyły.

 

A co najlepsze! System smart mesh od Totolinka pozwala na połączenie ze sobą dowolnej ilości T10 – nie jesteśmy ograniczeni tylko do 3 sztuk, ale możemy ich podłączyć dużo więcej. Wszystko oczywiście zależy od naszych potrzeb…

Totolink T10 jest znakomitym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy mają trudności z dostępem do sieci bezprzewodowej na terenie całego mieszkania czy domu.

Dodatkowo bardzo prosta konfiguracja sieci smart mesh przemawia na jego korzyść, bo każdy, nawet mniej zaawansowany użytkownik jest w stanie bardzo szybko skonfigurować sieć Wi-Fi.

W ramach podsumowania: Totolink T10 i jego smart mesh w zupełności wystarczy, aby zapewnić  dostęp do Internetu w każdym miejscu naszego domostwa lub firmy!

 

Autor: Leszek Błaszczyk

 

Artykuł sponsorowany 

 

Smart mesh od Totolinka
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności