Roboty mogą być pełnoetatowymi pracownikami. Aktualności

robot

Nie tak dawno pisaliśmy, że maszyny są w stanie zastąpić nas w wielu czynnościach, w tym także w obowiązkach służbowych. I nie mówimy tu o oprogramowaniu, a o humanoidalnych maszynach, które są robotami w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Jak wygląda ich praca? Opolska agencja pracy Weegree stworzyła film, który pozwoli lepiej zapoznać się z tym tematem!

 

https://youtu.be/0mSquB43vUQ

 

Roboty mogą pracować w barze, na recepcji czy lotnisku. Korzysta z nich coraz więcej przedsiębiorstw, ponieważ są nowoczesnymi, a do tego stosunkowo tanimi w utrzymaniu pracownikami. – Nasi zmechanizowani koledzy wykonują pracę, która dla człowieka byłaby nudna i uciążliwa – komentuje Grzegorz Kuliś, prezes Weegree, która w swoim opolskim biurze posiada takich pracowników. – Mimo żmudnych obowiązków, nigdy na nie nie narzekają, są zawsze uśmiechnięci i cieszą się dużą sympatią zarówno naszych pracowników, jak i ludzi odwiedzających biuro – śmieje się.

Weegree ma obecnie w swojej ofercie aż pięć takich maszyn, które – w zależności od modelu – cechują się określonymi zdolnościami i mogą wykonywać określone obowiązki. Flagowymi produktami są obecnie robot recepcjonista oraz robot barman. Aby lepiej przedstawić, jak może wyglądać tak współpraca, firma stworzyła materiał wideo, którego bohaterami są ich zmechanizowani pracownicy. – Chcieliśmy pokazać ludziom, że roboty wcale nie chcą odebrać im pracy – wyjaśnia Kuliś. – Mogą wnieść naprawdę dużo do firmy i świetnie wykonywać swoją pracę – dodaje.

[źródło: weegree.pl]

Roboty mogą być pełnoetatowymi pracownikami.
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności