Raport o polskiej branży telko: 1300 firm, rotacja pracowników i więcej Aktualności, Wydarzenia

raport-obrazek

 

PLNOG — największe w Europie Network Operators Group Meeting — obchodzi w tym roku 10-lecie powstania. Z tej okazji organizatorzy chcą podzielić się danymi dotyczącymi polskiego rynku telekomunikacyjnego, jakie gromadzili przez 10 lat działalności i osobistych spotkań z inżynierami i adminami sieci oraz managerami i dyrektorami rm telekomunikacyjnych.

 

Co znajdziecie w raporcie?

 

FIRMY TELEKOMUNIKACYJNE OPERUJĄCE W POLSCE

Prezentujemy Wam listę ponad 1300 firm, które przez 10 lat pojawiły się na PLNOG – będą dla Was cenną ściągawką z polskich firm telekomunikacyjnych i tych, które z ICT współpracują lub są z nią ściśle związane.

INŻYNIER SIECI – JAK CZĘSTO ZMIENIA PRACĘ?

W raporcie znajdziecie też informacje na temat tego, jak często specjaliści telekomunikacyjni zmieniają pracę w perspektywie pięcioletniej.

NA JAKICH STANOWISKACH PRACUJĄ EKSPERCI OD SIECI?

Przedstawiamy również procentową listę stanowisk, zajmowanych przez specjalistów telekomunikacyjnych. Ilu z nich pracuje na stanowiskach inżynierskich, ilu managerskich, a ilu w sprzedaży? To znajdziecie w raporcie stworzonym na podstawie bazy uczestników PLNOG.

BAZA AKTUALNEJ WIEDZY TELEKOMUNIKACYJNEJ – TECHNICZNE KONKRETY

W raporcie podano linki do filmów wideo i prezentacji najlepszych specjalistów telekomunikacyjnych w kraju. Aktualna wiedza praktyczna z zakresu SDN, Data Center, kolokacji, network security i więcej – to znajdziecie w materiałach.

LIDERZY OPINII POLSKIEJ BRANŻY TELKO

Kto jest cenionym i popularnym źródłem wiedzy z zakresu IT dla specjalistów polskiej branży telko? Kogo specjaliści ICT uważają za autorytet i czyje wpisy chętnie czytają? Kogo warto obserwować, by być na czasie z nowinkami IT? To również w raporcie!

POZNAJ PRZEKRÓJ BRANŻY TELKO OSOBIŚCIE!

Każdemu, kto pobrał nasz raport przysługuje 40% zniżka na udział w nadchodzącej, jubileuszowej edycji PLNOG20! Jeśli chcesz wziąć udział w wykładach, spotkać osobiście wspomnianych influencerów i czołowe polskie firmy ICT oraz poznać branżowe newsy w naszych kuluarach – dołącz do PLNOG20 19-20 marca z kodem dostępnym w raporcie.

 

RAPORT DOSTĘPNY JEST TUTAJ.

cowraporcie

Raport o polskiej branży telko: 1300 firm, rotacja pracowników i więcej
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności