Przetarg OSE do szkół w Wielkopolsce Aktualności

logo_ose

 

Zapytanie ofertowe dotyczące usług montażu i utrzymania łączy światłowodowych dla szkół w Wielkopolsce zostało opublikowane przez NASK. Zainteresowane firmy mogą przesyłać zgłoszenia do 10 lipca.

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szerokopasmowej transmisji danych pomiędzy budynkami, w których mieszczą się szkoły, a punktem wymiany ruchu ODN, dzięki któremu zapewniony jest dostęp do sieci OSE. Łącza szerokopasmowe będą spełniały gwarantowaną symetryczną (obustronną) przepływność co najmniej 100 Mb/s każde, przy czym zostaną wykonane w technologii umożliwiającej świadczenie usługi symetrycznej o przepływności 500 Mb/s – przy zachowaniu zdefiniowanych parametrów jakościowych.

Operatorzy ubiegający się o kontrakt, muszą zadeklarować gotowość do przyjęcia zamówienia do końca 2019 r. Oferta zawiera zobowiązanie, że NASK podpisze umowy abonamentowe na utrzymanie łączy na czas określony do końca 2022 r., a po tym okresie umowa przechodzi na czas nieokreślony z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia.

[źródło: NASK; za Telko.in]

Przetarg OSE do szkół w Wielkopolsce
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności