Przegląd usług w chmurze Case Study

amazon_cloud_drive-100031487-large

Każdy z nas pamięta czasy kiedy musiał wysyłać do siebie wiadomości e-mail z załączonymi plikami, aby pracować na nich w domu. Rozwiązanie to przeszło do historii, dzięki możliwości przechowywania online danych w chmurze.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w usłudze do przechowywania i synchronizowania swoich danych w chmurze będziesz go potrzebował. Możesz zarejestrować się w systemach składowania danych online takich jak Dropbox, Box, czy Google Drive i mieć wszystkie pliki dostępne dla siebie bez względu na to gdzie jesteś, i z jakiego urządzenia korzystasz. Najlepsze usługi tego typu współpracują z innymi aplikacjami i usługami, dzięki czemu możliwości pracy i zarządzania plikami jest jeszcze więcej.

Niektóre z usług na naszej liście specjalizują się w backupie danych online, inne zaś kładą nacisk na współpracę w czasie rzeczywistym nad dokumentami.

Duża część usług w chmurze może zostać przetestowana dzięki darmowemu kontu.

Warto czasami zapłacić za usługę, aby w zamian dostać więcej miejsca do przechowywania danych lub możliwość przesyłania plików o naprawdę dużych rozmiarach. Dzięki płatnemu kontu możesz otrzymać także m.in. funkcję przywracania poprzednich wersji plików, udoskonalone zabezpieczenia i znacznie więcej możliwości współpracy nad dokumentem między grupami osób korzystających z usługi.

Poniżej prezentujemy tabelę dostępnych rozwiązań, które pozwolą na wybranie spośród dostępnych usług w chmurach takiej, która może być przydatnym narzędziem w Twojej pracy.

[kliknij w miniaturę, aby zobaczyć pełny rozmiar]

Przechwytywanie

Przegląd usług w chmurze
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności