Projekty IT i Zarządzanie na X Meet IT w Katowicach! Wydarzenia

X MEET IT KATOWICE

26 czerwca 2014 (czwartek) o godz. 12.00 w Katowicach, w kinoteatrze RIALTO rozpocznie się dziesiąte katowickie spotkanie z cyklu Meet IT adresowane do menedżerów, specjalistów i sympatyków IT.

Wydarzenie poświęcone będzie projektom IT oraz zarządzaniu, nie tylko w obszarze IT. Organizatorami spotkania są firma 3S, Polskie Towarzystwo Informatyczne oddział Górnośląski oraz nieformalna grupa IT Katowice, skupiona wokół serwisu społecznościowego GoldenLine.

„MeeT IT” to cykl spotkań organizowanych przez 3S w Katowicach i Krakowie dla menedżerów, specjalistów i sympatyków IT. Pierwsze „Meet IT” odbyło się w październiku 2012. Do tej pory odbyło się 9 spotkań w Katowicach i dwa w Krakowie. Udział dla uczestników jest bezpłatny.

Tematyka jubileuszowego, dziesiątego już spotkania będzie skupiona wokół ciekawych projektów IT, które zostaną zaprezentowane w bloku I oraz wokół tematu zarządzania – efektywnego wykorzystania zespołów ludzkich i środków materialnych, podejmowanych w celu osiągnięcia wcześniej sformułowanych założeń (blok II).

Każde ze spotkań Meet IT składa się z części merytorycznej i nieformalnej. Podczas spotkań swoją wiedzą i doświadczeniami dzielą się eksperci, specjaliści reprezentujący globalne i lokalne marki związane z IT oraz telekomunikacją. W części nieformalnej (blok III), w luźnej atmosferze, odbędzie się panel dyskusyjny z udziałem prelegentów, a ponieważ jest to spotkanie jubileuszowe – przygotowaliśmy na koniec miłą niespodziankę w postaci występu duetu NEED FOR STRINGS.

AGENDA SPOTKANIA!

Dowiedz się więcej o Meet IT!

Informacja prasowa 3S - Strefa dobrej telekomunikacji

www.3s.pl

 

Projekty IT i Zarządzanie na X Meet IT w Katowicach!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności