Praktyczne szkolenie o zmianach w prawie konsumenckim! Internauci, Internet, Prawo i Telekomunikacja

law

Uwaga, już za niedługo dużo zmian w prawie konsumenckim! Jeżeli działasz w branży e-commerce, rozważ udział w specjalistycznym szkoleniu, na którym dowiesz się, jak dostosować swoją działalność do nowych wymogów. Podobno zmiany będą rewolucyjne…

Kancelaria Orzeł Stankiewicz zaprasza wszystkich e-przedsiębiorców na szkolenie z zakresu wdrożenia zmian wynikających z nowej ustawy o prawach konsumenta. Szkolenie organizowane jest w dniu 5 grudnia 2014 r. w Krakowie.

Program szkolenia kładzie nacisk na praktyczne aspekty związane z nową regulacją, w szczególności precyzyjnie wskazuje obszary, które są nią objęte jak również konieczne do przeprowadzenia zmiany.

Celem szkolenia jest takie przygotowanie uczestników, aby każdy z nich mógł samodzielnie implementować nowe rozwiązania i dostosować swój sklep do wymogów prawa. Zapraszamy do zapoznania się z załączonym programem szkolenia. 

 kanc1

kanc2

 

Orzeł Stankiewicz Kancelaria Radców Prawnych
ul. rtm. Dunin-Wąsowicza 7/3
30-112, Kraków
e-mail: kancelaria@orzelstankiewicz.pl
strona: http://www.orzelstankiewicz.pl/

 

Zdjęcje: ecommercenews.com.br

Praktyczne szkolenie o zmianach w prawie konsumenckim!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności