Podziel się swoją opinią o Naszym Magazynie! Internet, Rozrywka, Wydarzenia

ti KONKURS ANKIETOWY

Ankieta dla  czytelników magazynu „Twój Internet Professional” – podziel się swoją opinią!

Liczymy na Waszą opinię! Zapraszamy wszystkich uczestników konferencji KIKE oraz czytelników magazynu „Twój Internet Professional” o wypełnienie ankiety, mającej na celu poznanie Waszej opinii o projekcie Twój Internet Professional oraz określenie kierunku jego dalszego rozwoju. Pomóż nam stworzyć jeszcze ciekawszy magazyn, po który będziesz często sięgać. Tylko dzięki Waszym wskazówek, wspólnie możemy stworzyć czasopismo, do którego będziecie wracać po interesujące Was wiadomości.

Odbierz Ankietę podczas konferencji KIKE już 21 i 22 maja w Rawie Mazowieckiej. Ankieta będzie dostępna w materiałach KIKE oraz u przedstawicieli Redakcji magazynu „Twój Internet Professional”. Wypełnij i pomóż nam tworzyć magazyn na miarę Waszych oczekiwań!

Wśród wszystkich osób, które wypełnią ankietę i podzielą się z nami swoją opinią, rozlosujemy nagrody w postaci eleganckich koszulek polo firmowanych logiem Twój Internet.

Twój Internet Professional – Twój Punkt Wymiany Informacji!

Przyłącz się do Nas i weź udział w Ankiecie!

Podziel się swoją opinią o Naszym Magazynie!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności