PLNOG czyli konferencja, na której nie może Cię zabraknąć! Aktualności, Wydarzenia

coverwydarzenia

 

PLNOG już po raz dwudziesty drugi zgromadzi w jednym miejscu polskich dostawców usług internetowych, operatorów sieci, inżynierów, decydentów i entuzjastów rynku telco.

 

Motywem przewodnim tej edycji będzie biegun północny, więc na konferencyjnych korytarzach z pewnością pojawią się niestrudzeni podróżnicy, natomiast w agendzie nie zabraknie najgorętszych trendów i życiowych case study. Ponadto tej wiosny odbędą się wybory do Rady Programowej PLNOG, zaplanowane są liczne konkursy, atrakcje i oczywiście niezapomniane After Party.

 

To jednak nie koniec zmian – PLNOG22 (11-12.03.2019) odbędzie się w nowym miejscu – MsMermaid, co oznacza dużo przestrzeni, eleganckie i wygodne wnętrza oraz piękne widoki. Rejestracja już ruszyła, a organizator przygotował rabat dla czytelników ICT Professional – z kodem “WCHODZE” kupicie bilet o 15% taniej. Do zobaczenia na PLNOG22!

 

PLNOG czyli konferencja, na której nie może Cię zabraknąć!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności