Neo Tel Bartłomiej Dzija

neotel-bigPracujemy z sieciami kablowymi od 20 lat. Znamy wszystkie aspekty ich działania kosztowe jak i różne modele biznesowe. To pozwala nam prognozować jak będzie zmieniać się rynek telewizji cyfrowej i zachowania klientów odnośnie tv na żądanie.

Wszystkie sieci kablowe zwiększają ofertę programową w paczkach jednakże coraz więcej programów o takiej samej tematyce w paczce powoduje, że klienci nie zwracają na nie uwagi a jedynie „przelatują” przez z nie pilotem.

To co wartościowe dla klienta to kilka, kilkanaście znanych i dobrych programów np. Discovery,Planet,TVN24,MTV,TVN TURBO, Eurosport, Ale Kino itp. reszta która jest darmowa w naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T czyli TVP1,TVP2,TVN,POLSAT,TV PULS,ESKA TV może być odbierania niezależnie z instalacji zbiorczych czy indywidualnych anten.

W ten sposób sumując darmowe programy telewizji naziemnej (23 programów) oraz programy premium z naszych paczek (60 programów) możemy skonfigurować ofertę mającą najlepsze i najbardziej poszukiwane programy w najniższej cenie za całą paczkę.

Warto wiedzieć, iż klienci szukający programów na żądanie zazwyczaj oglądają je przy pomocy Internetu z popularnych portali VOD czy z youtube.com. Pojedynczy operator nie jest w stanie zgromadzić, choć część filmów w usłudze VOD, które są dostępne w sieci za darmo. Dlatego nakłady na własne usługi VOD są bardzo ryzykowne i mało zyskowne.

Z naszego doświadczenia jedynie dobrze dobrane programy w paczkach przy dobrej cenie są wstanie przyciągnąć dużą liczbę klientów od kablówek a Internetu pozwala uzyskać dostęp do filmów na żądanie.

neotel

3S S.A.

Ul. Armii Krajowej 12 lok. 4
38-500 Sanok
e-mail: info@neo-tel.com.pl
www.neo-tel.com.pl

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności