Nowy doradca Minister Streżyńskiej Bez kategorii

Business accessories

Minister Anna Streżyńska poinformowała na Facebooku, że ma nowego doradcę. Został nim – uwaga! – szesnastoletni Tymon P. Radzik. Od razu trzeba dodać, że będzie on pełnił funkcję wolontariusza-doradcy Ministra Cyfryzacji w sprawach praw osób nieletnich w e-administracji. Tymon jest uczniem gimnazjum w Zielonej Górze i już nieraz pokazał, że nie brakuje mu odwagi i determinacji.

Domagał się między innymi od NASK w trybie dostępu do informacji publicznej umowy na wydzierżawienia domen polska.pl i poland.pl spółce Agora. Za swoje zasługi kilka miesięcy temu został nominowany do Międzynarodowej Pokojowej Nagrody Dzieci – odpowiednik dziecięcego Nobla. Jego współpraca z ministerstwem ma być darmowa, czyli odbywać się na zasadzie wolontariatu. Tymon P. Radzik zdradza, że w przyszłości chciałby zostać prawnikiem lub informatykiem.

Źródło: www.telko.in; www.money.pl

Nowy doradca Minister Streżyńskiej
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności