Nowelizacja Prawa telekomunikacyjnego – umowy abonenckie na jednej kartce papieru? Prawo i Telekomunikacja

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Trwające prace nad zmianami w Prawie telekomunikacyjnym, wprowadzić mają wyczekiwane przez Klientów usprawnienie – ułatwiające zawieranie umów abonenckich oraz prowadzących do zwiększenia ich czytelności.

Zmiana ma pojawić się w punkcie stanowiącym o tym, jakie informacje można przenieść z umowy abonenckiej do regulaminu świadczenia usług telekomunikacyjnych.

Wszelakie postanowienia dotyczące zmian umowy oraz jej przedłużenia i rozwiązania dzięki takiej nowelizacji będą mogły znajdować się w regulaminie.
Dla Klienta to przede wszystkim udogodnienie – umowa będzie mogła zmieścić na jednej kartce papieru. Stanie się przez to przejrzysta i czytelna. Wszelakie kwestie nie znajdujące się w umowie będą w regulaminie.

Aktualnie projekt nowelizacji ustawy znajduje się w fazie konsultacji społecznych i dostępny jest tutaj: https://legislacja.rcl.gov.pl/projekt/12300107

[źródło: Okablowani]

Nowelizacja Prawa telekomunikacyjnego – umowy abonenckie na jednej kartce papieru?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności