Nowa jakość – więcej techniki na MM! Aktualności

20645472_456287871405820_1086370489231714169_o

 

Podczas najbliższego Meetingu, chcemy wam zwrócić uwagę na techniczne szkolenia warsztatowe, które będą się odbywać równolegle z prelekcjami merytorycznymi.

Podczas pierwszego dnia, w bloku Systemy dla ISP, swoją wiedza podziela się: Tomasz Myśliwiec – NET47, Kamil Mazur – MMS monitoring multicastów oraz Marcin Orocz – mapowanie i optymalizacja procesów biznesowych. Drugiego dnia zapraszamy natomiast na prelekcje techniczne w bloku „Dzień G(e)PON”. Łukasz Szwajka oraz Marcin Kuczera podzielą się z wami informacjami z tej dziedziny techniki. Usłyszycie między innymi o przykładach z wdrożeń z 5 letniej historii technologii oraz czy 3PP ONT to dobre rozwiązanie. Sami także będziecie mogli podzielić się swoimi doświadczeniami z tej dziedziny. Ponadto oczywiście nie zabraknie wielu informacji wprost od dostawców rozwiązań.

Tutaj zapoznasz się z pełną agendą: http://meeting.misot.pl/agenda

Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś, możesz to zrobić tutaj: http://rejestracja.misot.pl

Pamiętaj, masz czas tylko do niedzieli 15-go października!

Nowa jakość – więcej techniki na MM!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności