Netflix: użytkownik zadecyduje o zakończeniu serialu? Internet, Rozrywka, Telewizja

netflix-logo(1)

Nieoficjalne informacje podają, że Netflix przygotowuje opcję, która ma umożliwiać jego subskrybentom wybór kilku alternatywnych wersji zakończeń seriali dostępnych w serwisie. Ma to być możliwe wyłącznie w przypadku własnych produkcji Netflixa.

Do informacji o nowościach proponowanych przez serwis dotarł Daily Mail, który powołuje się na własne źródła w kierownictwie serwisu. Zgodnie z doniesieniami Netflix prowadzi prace nad wprowadzeniem opcji pozwalającej widzom na wybór wersji fabuły konkretnego serialu lub filmu. Widzowie mają otrzymać do dyspozycji kilka ścieżek akcji określonego tytułu – od bardziej „optymistycznego” do bardziej „dramatycznego”. Według nieoficjalnych źródeł takla opcja ma dotyczyć wyłącznie własnych produkcji Netflixa, a w trakcie przygotowywania tych produkcji aktorzy i twórcy konkretnego tytułu będą przygotowywali kilka różnych wersji dotyczących przede wszystkim ostatnich odcinków nadawanych seriali.

Nieoficjalnie przedstawiciele Netflixa mówią o tym, że nowa opcja może zostać wprowadzona do oferty do końca 2017 roku. Podkreślają jednocześnie, że na razie jest to jedynie eksperyment i na początku zostanie zastosowany tylko w wypadku produkcji kierowanych do młodej widowni.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Netflix: użytkownik zadecyduje o zakończeniu serialu?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności