Najważniejsze spotkania branżowe w roku integracji Wydarzenia

20645472_456287871405820_1086370489231714169_o

 

W roku integracji, podczas przygotowań do jesiennych konferencji i meetingów, nie mogło zabraknąć współpracy pomiędzy najważniejszymi organizacjami zrzeszającymi Małych i Średnich Operatorów Telekomunikacyjnych.

Kontynuując dzieło integracji, Stowarzyszenie e-Południe i iNET Group zapraszają na jedyne w swoim rodzaju wspólne spotkanie dla lokalnych ISP – MiŚOT Meeting (MM), które odbędzie się 2017-10-23/25 w hotelu Novotel w Poznaniu. Nieco ponad miesiąc później, 2017-11-28/29 w Centrum Kongresowym Targi Kielce, odbędzie się XXI Konferencja KIKE (KK). Oba spotkania tym razem są ze sobą mocno powiązane, a współpraca pomiędzy organizatorami ma na celu przysporzenie korzyści uczestnikom obu spotkań.

Podczas MM odbędą się konsultacje  KIKE.  W ramach konsultacji znajdziecie tzw. „kiosk konsultacyjny”, popołudniowe warsztaty w dniu 2017-10-23 (14:00-18:00) oraz ich podsumowanie podczas meetingu na Sali Panelowej. Konsultacje będą miały na celu zebranie od Was wszelkich uwag i wniosków nt. wzmocnienia branży MiŚOT przy udziale KIKE. Zebrane opinie zostaną omówione i przedstawione, przedstawicielom administracji publicznej podczas Konferencji KIKE. Z kolei podczas KK specjalne miejsce dla siebie znajdą przedstawiciele MiŚOT. W  trakcie KK w bloku MiŚOT Expres przedstawione zostaną w skrócie projekty  dla Małych i Średnich OT.

Podsumowując: Oba spotkania mają na celu odegranie swoich ról w środowisku, MM integrację branży, wysłuchanie i omówienie tematów dot. lokalnych ISP, a KK dyskusje panelowe i przestawienie punktu widzenia lokalnych ISP na zewnątrz, w tym organom administracji publicznej. Dzięki synergii obu wydarzeń, zintegrowani przedstawiciele branży ISP będą w stanie sprostać codziennym wyzwaniom znacznie skuteczniej niż pojedynczy operator zmagający się z codzienną rzeczywistością.
Bądź z nami i kreuj naszą wspólną branżę.

Rejestrując swój udział na obu wydarzeniach do końca sierpnia, otrzymujesz aż 10% zniżki na obie akredytacje.

Najważniejsze spotkania branżowe w roku integracji
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności