MiŚOTy świętują 10 lat KIKE! Aktualności, Wydarzenia

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Odbywająca się w dniach 27-28 listopada XXIII Konferencja KIKE była również jubileuszem 10 rocznicy istnienia Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej.

Wydarzenie pokazało, że środowisko nie tylko jest zintegrowane na poziomie operatorskim, ale również organizacje branżowe wzajemnie się wspierają.

Marcin Cichy, obecny Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej, oraz byli Prezesi przekazali życzenia oraz wyrazy uznania. UKE bardzo pozytywnie ocenia działalność KIKE.

Podczas  rozpoczęcia Konferencji na ręce prezesa KIKE  - Karola Skupnia – złożona została laurka z okazji 10-lat istnienia Izby Gospodarczej, pod którą podpisali się reprezentanci środowiska MiŚOT – iNet Group oraz Stowarzyszenie e-Południe.

W trakcie Konferencji odbyły się między innymi panel prowadzony przez prezesa Karola Skupnia, w którym uczestniczyli animatorzy i założyciele KIKE. Opowiadano i o genezie powstania Izby i oraz o tym, co w okresie 10-lat udało się wspólnie zrobić dla całego środowiska.

Podczas wieczornej Gali „jubileuszowymi zegarami” uhonorowano kilkanaście osób, z grupy przygotowującej założenia Izby, wśród których znaleźli się Łukasz Biernacki i Radosław Kojdecki – bardzo mocno zaangażowani w prace nad projektami MiŚOT.

Zwieńczeniem 10-letniej współpracy ze Stowarzyszeniem e-Południe było przyznanie przez KIKE prestiżowej nagrody „KIKE Innowator” za wieloletnie animowanie projektów na rzecz MiŚOT.

Za wkład w pracę KIKE otrzymał Kamil Kurek, który także blisko współpracuje ze Stowarzyszeniem e-Południe przy wielu projektach, otrzymał statuetkę „KIKE Connector”.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich Uczestników Konferencji KIKE za udział w prelekcji dotyczącej MiŚOTowych Projektów oraz odwiedziny na stoiskach MiŚOT, gdzie prowadzone były rozmowy z przedstawicielami Stowarzyszenia e-Południe, iNET Group i ICT Professional na temat projektów MiŚOT, w tym inicjatywy Tele.Odpowiedzialni, MdO czy EPIX.

MiŚOTy świętują 10 lat KIKE!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności