KRRiT ostrzega przed oszustwem Aktualności

https---blueprint-api-production.s3.amazonaws.com-uploads-card-image-477436-1c3efd91-7203-4f87-be6a-d3a44df2ea7d

 

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przestrzega przed rozsyłanymi na terenie kraju pismami ws. rzekomych nowych zasad opłacania abonamentu. Pisma opatrzone są podpisem przewodniczącego rady Jana Dworaka oraz logo KRRiT i Krajowego Rejestru Długów. 

Oszuści informują też, że „w momencie wniesienia opłaty następuje umorzenie wszelkich wcześniejszych zobowiązań wobec KRRiT z tytułu zaległego abonamentu” i grożą, że „nieuregulowanie opłaty w terminie będzie skutkowało podjęciem czynności egzekucyjnych w celu przymusowego ściągnięcia należności, co spowoduje obciążenie kosztami prowadzonej egzekucji oraz wpisem do Krajowego Rejestru Długów”.

Komunikat KRRiT:

Pismo jest fałszerstwem i nigdy nie zostało wysłane z Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji ani z Krajowego Rejestru Długów. Niezmiennie obowiązują przepisy ustawy z 21 kwietnia 2005 r. o opłatach abonamentowych, które zobowiązują do rejestrowania odbiorników radiowych i telewizyjnych i opłacania abonamentu za ich posiadanie

[źródło: tvn24.pl]

KRRiT ostrzega przed oszustwem
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności