Konferencja MediaForum 2014 Wydarzenia

Media forum

Już po raz czwarty Organizator –firma Krawarkon zaprasza do udziału w Niezależnym Forum Operatorów Kablowych Media Forum 2014, które w tym roku odbędzie się w dniach 07-10 maja.

Wracamy do gościnnego Pułtuska, gdzie odbyła się pierwsza konferencja Tele Forum, której tradycję kontynuujemy do dziś. Cel wspólnych spotkań pozostał ten sam – integracja środowiska przedsiębiorców rynku komunikacji elektronicznej oraz omawianie kluczowych zagadnień dla uczestników konferencji związanych z obecną sytuacją dla tej branży.

Majowa konferencja będzie szczególnym wydarzeniem z uwagi na objęcie przez redakcję „TV Sat Magazynu” Honorowym Patronatem Media Forum 2014, podczas której odbędzie się jubileusz z okazji 25 – lecia miesięcznika. Tegoroczna konferencja, to udział naszych Partnerów merytorycznych z:

  • Urzędu Komunikacji Elektronicznej,
  • Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji,
  • Polskiej Izby Radiodyfuzji Cyfrowej,
  • Instytutu Łączności
  • oraz ekspertów prawa telekomunikacyjnego.

Wśród Uczestników obecnej edycji Media Forum gościć będziemy: Operatorów TVK, ISP, Dostawców urządzeń i systemów technologicznych, Nadawców i Dystrybutorów kanałów telewizyjnych. Planujemy liczne panele, wykłady, dyskusje branżowe w połączeniu z wystawą i kuluarowymi spotkaniami.

Tradycyjnie zapewniamy wspólną zabawę i oprawę artystyczną podczas wieczornych spotkań towarzyskich.

Szczegóły Media Forum 2014 prezentowane będą na stronie:
www.media-forum.pl

W imieniu Organizatora uprzejmie zapraszają
Mariusz Wargocki, Agnieszka Bośka

 

 

Konferencja MediaForum 2014
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności