iNET Meeting – 13 edycja konferencji Wydarzenia

Inet meeting 13

13 edycja Konferencji iNET Meeting odbędzie się w terminie 6 – 7 maja 2014 roku w pięciogwiazdkowym Hotelu AquariusSPA w Kołobrzegu. Serdecznie zapraszamy do udziału w majowej edycji Ogólnopolskiej Konferencji iNET-meeting, która skierowana jest dla wszystkich firm z branż, biorących aktywny udział w rozwoju sieci teleinformatycznych w Polsce.

Konferencja iNET-meeting skupia liczne grono osób powiązanych z branżą telekomunikacyjną oraz stanowi profesjonalną płaszczyznę wymiany doświadczeń. Wydarzenie pozwala na zawarcie bezpośrednich kontaktów z dostawcami sprzętu, usług i rozwiązań telekomunikacyjnych oraz zawarcie nowych znajomości.

Naszym celem jako organizatorów iNET-meeting jest wspieranie współpracy pomiędzy operatorami, prezentowanie najnowszych rozwiązań rynkowych a także zawężanie współpracy i intensyfikacja działania w ramach naszej grupy.

Najbliższa edycja odbędzie się w terminie 6 – 7 maja 2014 roku w pięciogwiazdkowym Hotelu AquariusSPA w Kołobrzegu. Konferencji, jak co roku, towarzyszy wystawa, na której będzie można zapoznać się między innymi z rozwiązaniami firm Klaster e-Południe, Cyberteam, CryptoGuard, Netia, Adescom, Ahmes, Wisat, Instalsat, Rate Art, AM Technologies, Falesia Systemy, Green oraz wielu innych.

AGENDA 13 KONFERENCJI INET MEETING – TUTAJ!

Serdecznie zapraszamy do udziału w 13 edycji Ogólnopolskiej Konferencji iNET-meeting, która skierowana jest dla wszystkich firm z branż, biorących aktywny udział w rozwoju sieci teleinformatycznych w Polsce.

Dla czytelników Magazynu „Twój Internet” a także dla odwiedzających serwis www.twojinternet.pl przewidzieliśmy rabat w wysokości 20%.

Rejestracji należy dokonać poprzez stronę internetową: www.inet-meeting.pl, a w polu kupon rabatowy należy wpisać hasło: „Twój Internet” (20% zniżki!)

Strona WWW iNET group: www.inetgroup.pl
Strona WWW Konferencji iNET-meeting: www.inet-meeting.pl

Zapraszamy do integracji!
Zespół iNET group

 

iNET Meeting – 13 edycja konferencji
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności