„Huawei nigdy nie dostali zlecenia na szpiegowanie!” Aktualności

Huawei-Logo

 

Założyciel Huawei, Ren Zhengfei, powiedział, że jego firma prędzej zaprzestanie działalności, niż narazi interesy klientów dla własnego zysku: 

Nigdy nie zrobimy nic, aby zaszkodzić interesom naszych klientów. Apple jest przykładem, na który zwracamy uwagę w zakresie ochrony prywatności – uczymy się od nich.

Ren twierdzi, że Huawei nigdy nie otrzymała od rządu Chin prośby o szpiegowanie. Wskazał również na pracę Huawei w zakresie technologii 5G , co dało firmie przewagę, która może w przyszłości pomóc jednak zlikwidować zakazy na kilku rynkach.

Huawei jest jedyną firmą na świecie, która może zintegrować stacje bazowe 5G  dzięki najbardziej zaawansowanej technologi.  Nasze rozwiązania mają potencjał ekonomiczny i działają lepiej na słabo zaludnionych obszarach wiejskich. Bez światłowodów będziemy mogli pomarzyć o telewizji 8K!

[źródło: zdnet.com]

 

„Huawei nigdy nie dostali zlecenia na szpiegowanie!”
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności