HackYeah – największy stacjonarny hackathon na świecie odbędzie się w Polsce Wydarzenia

logo-hack-yeah

 

Czy hackerzy w 24 godziny znajdą rozwiązania dla m.in. PKO BP, PKN Orlen, Visa, Wojska Polskiego oraz wielu innych organizacji? Dowiemy się już pod koniec listopada podczas największego na świecie festiwalu programowania – HackYeah. Programiści powalczą łącznie o ponad 400 tys. złotych.

Warszawska edycja HackYeah to rekordowa impreza – pod wieloma względami. W zeszłym roku, gdy impreza odbywała się w Krakowie, stała się największym stacjonarnym hackathonem w Europie. W tym roku organizatorzy planują przekroczenie liczby 2950 uczestników – wtedy impreza będzie największym takim stacjonarnym (czyli bez możliwości udziału online) wydarzeniem na świecie. Aktualnie ten tytuł należy do Hajj Hackathon zorganizowanego w Arabii Saudyjskiej.

W czasie wydarzenia odbędzie się również konferencja – Tech Night Talks z 4 głównymi ścieżkami. Na każdej z nich pojawią się znani w świecie IT praktycy, wśród nich m.in. Łukasz Szydło, Sławek Sobótka czy Maciej Korsan. Udział w konferencji jest darmowy dla uczestników HackYeah.

Koszt udziału w imprezie jest jedynie symboliczny – to 49 PLN, a wszystkie zyski z biletów zostaną przeznaczone na wsparcie Szkoły 3.0 – organizacji zajmującej się informatyczną edukacją dzieciaków z domów dziecka w Krakowie. Nie ma konieczności posiadania całego zespołu przed wydarzeniem. Organizator przygotował przestrzeń, gdzie pod okiem doświadczonych mentorów można skompletować ekipę i ruszyć do walki o nagrody.

[źródło: HackYeah]

HackYeah – największy stacjonarny hackathon na świecie odbędzie się w Polsce
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności