Google.Inc i Cogent Communications w Epix Inwestycje

epix_logo

Google.Inc został ostatnio nowym uczestnikiem Epix.Katowice. Dotarł on dedykowanym portem 10G ze swojej kolokacji w TelecityGroup Poland. Wszystkie treści Google (AS15169) są dostępne w ramach wymiany ruchu KAT-OpenPeering-EPIX.

Kolejnym osiągnięciem jest zawarcie przez Stowarzyszenie e-Południe umowy z Cogent Communications. Na jej podstawie ich usługi będą dostępne w EPIX. W EPIX.Katowice realizowane są z POPaCogent w Katowicach, który zasilany jest z Czech i zabezpieczany z Niemiec. Usługi EPIX.Warszawa są natomiast realizowane z POPaCogent w Warszawie (LIM) – zasilanego z Niemiec i zabezpieczanego z Czech. W usługach Global.Mix w Warszawie oraz Katowicach pojawią się szerzej jako składniki/upstream tranzyty globalne Cogent. Ich usługi będzie można nabywać w modelu dedykowanych vlanów i bezpośrednich sesji. Jest on oparty na agregacji zakupowej – budowaniu wspólnego, ogólnopolskiego wolumenu. W obu lokalizacjach ceny są takie same, a wraz ze wzrostem zadeklarowanego commitmentu będą ulegały redukcji.

Źródło: EPIX
Źródło: EPIX

Google.Inc i Cogent Communications w Epix
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności