Częstotliwości LTE w zasięgu ręki! Infrastruktura, Internet, Inwestycje, Technologia

ti (11)

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłasza aukcję na 19 rezerwacji częstotliwości z zakresów 800 MHz i 2,6 GHz. Oferty  można składać do 24 listopada. Uwaga, licytacja rusza już w Wigilię Bożego Narodzenia!

Każda rezerwacja częstotliwości przeznaczona jest do świadczenia usług telekomunikacyjnych na obszarze całego kraju oraz będzie uprawniała do wykorzystywania częstotliwości przez okres 15 lat od dnia doręczenia decyzji w sprawie rezerwacji częstotliwości.

Należy pamiętać, że każdy uczestnik aukcji będzie mógł w wyniku jej przeprowadzenia uzyskać maksymalnie dwie rezerwacje częstotliwości z pasma 800 MHz, co stanowi łącznie 20 MHz widma z pasma 800 MHz.

W przypadku częstotliwości 2,6 GHz, każdy uczestnik aukcji będzie mógł uzyskać maksymalnie cztery rezerwacje częstotliwości z tego pasma, co stanowi łącznie 40 MHz widma z pasma 2,6 GHz.

UKE zastrzega, że uczestnik aukcji może ubiegać się jedynie o taką liczbę rezerwacji częstotliwości z pasma 2,6 GHz, której uzyskanie nie doprowadzi do przekroczenia 40 MHz łącznie widma częstotliwości z pasma 2,6 GHz, o które ubiega się uczestnik aukcji lub podmioty z grupy kapitałowej, do której przynależy uczestnik aukcji.

UKE zastrzega sobie możliwość odwołania aukcji w terminie do dnia 24 listopada 2014 r. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu składania wniosków znajdziemy na stronie internetowej Urzędu.

 

 

Źródło: UKEpolskaszerokopasmowa.pl

Częstotliwości LTE w zasięgu ręki!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności