CES 2019 – trendy na nadchodzący rok Aktualności, Trendy

robot

 

Od 8 do 11 stycznia 2019 roku w Las Vegas odbędą się doroczne targi Consumer Electronics Show. Według prognoz wydarzenie zostanie zdominowane przez urządzenia z zakresu Sztucznej Inteligencji. Targi należą do jednych z najbardziej trendowych na świecie. 

CES stanie się okazją do prezentacji nowych rozwiązań przez producentów inteligentnych asystentów oraz opartych na nich domowych głośników wielofunkcyjnych. Kolejne funkcje otrzymają też Inteligentni Asystenci (Asystent Google czy Alexa).

Firma Lumen chce przedstawić gadżet który pozwoli na określenie ile szkodliwych substancji oraz tłuszczy metabolizuje organizm użytkownika, a urządzenie o nazwie Aire pomoże po analizie oddechu w unikaniu szkodliwych rodzajów pożywienia.

LG ma zaprezentować m.in. komercyjną wersję odbiornika TV, którego ekran będzie plastyczny i rozwijany na ścianie na życzenie użytkownika. Elastyczne ekrany to również przyszłość smartfonów – pracują nad tym Samsung, Huawei, Xiaomi i LG. Intel natomiast ma w planach laptop z dodatkowym, rozkładanym ekranem.

Najnowsze wydanie ICT Professional zawierać będzie opis nadchodzących trendów AI, VR i AR.

[źródło: Wirtualne Media]

CES 2019 – trendy na nadchodzący rok
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności