‚Biała Księga’ od Cable Europe wprowadza przyszłość do Europy Aktualności, Technologia

cable-europe-logojpg

 

Cable Europe opublikowali ‚białą księgę’ zawierającą konkretne zalecenia dotyczące polityki, które mają opracować i dostarczyć infrastrukturę szerokopasmową w przyszłości.

Dokument ma na celu informowanie i wspieranie polityki UE w roku wyborczym w 2019 roku.  W kontekście społecznym, gospodarczym i technologicznym stawia on przed wyzwaniami związanymi z opracowaniem programu legislacyjnego UE dla przyszłości związanej ze światem cyfrowym.

Zalecenia polityczne obejmują:

  • Opracowanie infrastruktury sieciowej, której klienci mogą zaufać w celu zapewnienia bezpieczeństwa w ekosystemie internetowym,
  • Osiągnięcie wszechstronnej łączności i niezawodności sieci wdrażającą  e-zdrowie, e-transport, e-zarządzanie i nieskończone możliwości rozszerzonej rzeczywistości
  • Rolę prywatnych inwestycji w infrastrukturę i innowacje w celu zmniejszenia presji na budżet publiczny
  • Ramy, które ułatwią postęp w kierunku gigabitowego społeczeństwa,
  • Konwergencję sieci stacjonarnych i komórkowych jako klucz do zapewnienia zasięgu, niezawodności i przystępności cenowej,
  • Publikacja Białej Księgi zbiega się z globalnym oświadczeniem branżowym wydanym przez CableLabs na targach CES w Las Vegas: 10G.

Przewodniczący zarządu Cable Europe, Matthias Kurth, powiedział:

„Przyszłość gigabitów w Europie będzie zależeć od łączności o bardzo dużej przepustowości. Światłowód już wprowadza najnowocześniejsze technologie do europejskich domów, a my zamierzamy odegrać naszą rolę w inwestowaniu i wprowadzaniu innowacji na niespotykane dotąd możliwości. We współpracy z naszymi decydentami jesteśmy gotowi zrealizować wizję 10G. Nasza Biała Księga zawiera nasze zalecenia, aby to osiągnąć. Z niecierpliwością czekamy na realizację naszych wspólnych dążeń do społeczeństwa połączonego cyfrowo.

‚Biała Księga’ dostępna jest tutaj. 

[źródło: cable-europe.eu]

‚Biała Księga’ od Cable Europe wprowadza przyszłość do Europy
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności