Bakotech podsumowuje konferencję Security Days Wydarzenia

Bakotech_SecurityDays

 

W dniach 16-18.10., w trzech miastach w Polsce odbyła się konferencja Security Days organizowana przez Bakotech. Krakowski dystrybutor rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa i monitorowania sieci odwiedził trzy miasta – Gdańsk, Warszawę i Katowice, gdzie przedstawiał narzędzia zagranicznych Producentów, odpowiadające na potrzeby związane z zabezpieczaniem organizacji przed zagrożeniami płynącymi z sieci.

Idea roadshow zakładała prezentację rozwiązań w działaniu oraz omówienie na konkretnych przykładach, problemów jakie rozwiązują. W popołudniowej części, uczestnicy mieli do wyboru udział w dwóch różnych sesjach, które były poświęcone odpowiednio zagadnieniom z obszaru Data Protection i Network Security.

- Security Days to nasz pierwszy event w takiej formie. Uczestnicy szczególnie docenili szeroki przekrój rozwiązań oraz możliwość wyboru sesji i prezentacji produktu, która była intersująca dla nich z perspektywy organizacji w której pracują. Zainteresowanie Security Days okazało się na tyle duże, że już dziś wstępnie zapowiadamy kolejną edycję. – podsumowuje event Krzysztof Hałgas, CEO Bakotech.

W Security Days wzięło udział blisko 130 osób.  Bakotech gościł zagranicznych przedstawicieli MailStore, Netwrix oraz Corero, którzy także byli do dyspozycji uczestników wydarzenia. W każdym mieście konferencję otwierał  Adrian Ścibor, niezależny ekspert związany z portalem AVLab, który w swoim wystąpieniu omawiał honeypoty jako formę ochrony i rozpoznawania ataków w kontekście polskiego rynku.

Product Managerzy oraz inżynierowie Bakotech zaprezentowali rozwiązania takich Producentów jak: WatchGuard, AlienVault, Netwrix, MailStore, Corero, ObserveIT, Cososys, AirLock, Beyond Security oraz SolarWinds.  Konferencja kierowana była do szefów i prezesów firm, dyrektorów i osób zarządzających siecią oraz managerów.

Bakotech podsumowuje konferencję Security Days
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności