Atmosphere 2014 – LAST MINUTE! Wydarzenia

Atmosphere Conference 2014

Przedstawiciele Facebooka, Microsoftu, Prezi i eBay na warszawskiej konferencji Atmosphere!

Do Atmosphere – konferencji poświęconej zagadnieniom optymalizacji, automatyzacji i wydajności stron www – pozostało już niespełna dwa tygodnie. To ostatni moment, by skorzystać z puli biletów w niższej cenie – 10 maja zacznie obowiązywać oferta LAST MINUTE.Agenda konferencji zapełnia się – oprócz inżynierów Facebooka oraz Prezi, na scenie stanie m.in. Ewangelista Microsoftu – Tomasz Wiśniewski.

Weź udział w Atmosphere 2014 – ZAREJESTRUJ SIĘ!

Tomasz opowie o tym, jak stworzyć optymalny scenariusz DevOps wykorzystując najnowsze narzędzia i usługi dostępne na rynku. Jego wykład obejmie temat całościowo – od momentu stworzenia folderu “Nowy Projekt” na pulpicie, poprzez rozwój, testowanie, wdrażanie i monitorowanie procesu.

Oprócz Tomasza Wiśniewskiego, na scenie Kina Praha w Warszawie staną też międzynarodowi prelegenci z doświadczeniem w największych firmach internetowych na świecie. Wśród nich przedstawiciele:

  • Allegro Group – głównego partnera Atmosphere 2014
  • Facebooka
  • Prezi
  • eBay

Atmosphere to konferencja dla osób tworzących lub zarządzających biznesem internetowym, którego sukces w dużej mierze zależy od ciągłości i niezawodności jego działania, zwłaszcza przy dużej liczbie odwiedzin w jednym czasie. Prelegenci Atmosphere poruszą tematy związane z zarządzaniem takim biznesem oraz zespołem tworzących go ludzi, najbardziej efektywnymi systemami organizacji pracy, na konkretnych stadiach przypadku oraz sprawdzonych narzędziach pracy kończąc. Eksperci opowiedzą o takich tematach jak:

  • Skalowalne aplikacje internetowe w chmurze
  • Hadoop: challenge accepted!
  • Projektowanie API dla aplikacji mobilnych
  • SPOCK – nieznośna lekkość testowania

Jesteś mobile developerem?

Organizatorzy konferencji przygotowali warsztaty Mobile HTML5, prowadzone przez znanego i cenionego web i mobile developera – Maxmiliano Firtmana. Decydując się na pakiet konferencja + warsztaty Mobile HTML5, wejściówkę otrzymacie w niższej cenie.

Do zobaczenia!

Informacja prasowa – Atmosphere Conference 2014

www.atmosphere-conference.com

 

Atmosphere 2014 – LAST MINUTE!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności