3S Liga Tenisa Stołowego Rozrywka

3s-ping-pong

Magazyn „Twój Internet” patronuje Lidze Tenisa Stołowego 3S :)

Turniej 3S Liga Tenisa Stołowego skierowany jest do regionalnych firm, które chcą spróbować swoich sił w grze tenisa stołowego. Warunkiem uczestnictwa jest wystawienie dwuosobowej drużyny, która weźmie udział w rozgrywkach.

Jest to pierwsza tego typu inicjatywa w naszym regionie. Idei powstania 3S Ligi przyświecał cel popularyzacji gry w tenisa stołowego przy jednoczesnym zintegrowaniu lokalnego środowiska biznesowego. Mamy nadzieję, że wydarzenie to na stałe wpisze się w kalendarz lokalnych imprez sportowych.

Rozgrywki zaczynają się 1 marca 2014 r.

Drużyny mogą zgłaszać swój udział do 14 lutego 2014r. Kolejne eliminacje odbywać się będą w co drugą sobotę miesiąca aż do końca maja, w hali w Bytomiu – Miechowicach.

Sam finał przeprowadzony zostanie w czerwcu w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bytomiu – Szombierkach. Ostateczna rozgrywka odbędzie się pomiędzy czterema wcześniej wyłonionymi drużynami, które zagrają w turnieju play-off. Zwycięska drużyna otrzyma tytuł Mistrza 3S Ligi.

ZAPISZ SWOJĄ DRUŻYNĘ DO ROZGRYWEK!

3S Liga Tenisa Stołowego
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skomentuj

Current day month ye@r *

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij "Akceptuję".
Polityka prywatności